پانی آباد

وبلاگ اختصاصی اعضا ایرانی سایت پانورامیو

درباره ما

 

پانی آباد روستایی خیالی و مجازی در دنیایی وب است که ساکنان آن عکاسان و کاربران ایرانی سایت پانورامیو هستند. ایده تاسیس و ایجاد این گروه به اواخر سال 1387 و اوایل 1388 بر می گردد که آقای بهنام عظیمی صفحه ای در سایت پانورامیو ایجادکردند و از عکاسان و کاربران ایرانی سایت خواستند که با قرار دادن تصویری از خود و لینکی از گالری تصاویرشان به عضویت این گروه در آیند. تا ضمن این که زمینه ای برای ایجاد دوستی بین اعضاء ایرانی سایت پانورامیو ، بوجود می آید ، دوستان و کاربران ایرانی بتوانند راحتر یکدیگر را پیدا کنند.

خوشبختانه نتیجه این ایده بسیار بهتر از آن چه که در ابتدا انتظار می رفت، شد. یعنی علاوه بر ایجاد محیط دوستانه و اطلاع از سایر عکاسان ایرانی سایت ، شرایطی بوجود آمد که دوستان در هر سطحی از توانایی و هنر عکاسی که بودند با دیدن تصاویر یکدیگر و تشویق ها و انگیزه های که از دیگران دریافت می کردند ، سعی در ارتقاء میزان تسلط و توانایی خود نمودند ، به گونه ای که در مدتی کوتاه به راحتی رشد و ارتقاء سطح کار افراد قابل احساس است.

به مرور زمان با افزایش تعداد اعضاء گروه ، هر چند پتانسیل گروه افزایش یافت ولی دنبال کردن مطالب و فعالیت اعضاء به تدریج مشکل تر شد و این مشکل برای اعضاء جدید تر که با گروه آشنایی کمتری دارند و با روال ها و ابزار های سایت پانورامیو  آشنایی کامل ندارند به مراتب سخت تر میشود . از این رو این وبلاگ به عنوان راه کاری حداقل موقت برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط ساده تر اعضاء ، ایجاد شد.

نکته قابل ذکر در این جا این است که این وبلاگ متعلق به هیچ فرد یا شخص خاصی نیست و کلیه اعضاء ایرانی سایت پانورامیو که عضو پانی آباد هستند می توانند با رعایت قوانین گروه از آن استفاده کنند و ایده ها و نظراتشان را در نگهداری و ارتقاء آن اعمال کنند و فعالیت در این گروه و وبلاگ کاملا داوطلبانه است و میزان مشارکت و فعالیت در آن به میزان علاقمندی و پشتکار دوستان بستگی دارد.

 

پاینده و شاد باشید

 

+


design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir